Suntem autonomi și Evoluăm în fiecare zi!
autonomcariereSales Coordinator SME's

Sales Coordinator SME's

Sales | Full-time | București

Candidatul Ideal

  • Persoană dinamică, cu spirit antreprenorial, motivată de principii și valori și cu dorința de a se dezvolta continuu;
  • Simț al umorului, orientare către clienți, o gândire pozitivă și entuziasm;
  • Comunicarea, organizarea, inițiativa și implicarea sunt apreciate în echipa noastră;
  • Ai studii superioare finalizate sau în curs de finalizare;
  • Orientat spre rezultate, cu abilități excelente de rezolvare a problemelor.
  • Ești motivat/ă să evoluezi în fiecare zi;
  • Ai simţul umorului și emani voie bună;
  • Entuziasmat/ă de rezolvarea provocărilor;
  • Este necesară experiența de minimum 1 an în vânzări către companii;
  • Cunoscător engleză la nivel avansat.

Descrierea Jobului

  • Vei identifica, evalua și genera clienți noi pentru serviciile de leasing operațional;
  • Vei adapta strategia de vânzări în funcție de potențialul fiecărui client;
  • Vei promova și creste vizibilitatea serviciilor de leasing operational către potențialii clienți strategici;
  • Vei menține și vei dezvolta parteneneriatele cu clienții existenți;
  • Vei promova imaginea și serviciile companiei către parteneri (intermediari);
  • Vei colabora cu colegii din echipa comercială și din celelalte departamente ale companiei, pentru desfășurarea optimă a activităților;
  • Vei colabora cu Directorii de Agenție din zona de responsabilitate, oferind sprijin și ghidare în desfășurarea activităților comerciale;
  • Vei propune managementului companiei soluții de imbunătățire a activității;
  • Vei adera la valorile fundamentale și practicile companiei privind dezvoltarea continuă

Beneficii

  • Proces de recrutare ușor, fără teste de personalitate, IQ și interviuri nelimitate;
  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masă;
  • Bonus anual;
  • Traininguri / formări profesionale oferite gratuit sau cu reducere;
  • Acces la bibliotecă și buget nelimitat pentru cărţi;
  • Abonament la o clinică privată;
  • Program flexibil de lucru;
  • Pensie facultativă;
  • Bonusuri pentru a face mișcare.
Te-am convins? Aplică acum!

Completează numele!

Completează prenumele!

Completează numărul de telefon!

Completează adresa de email!

Completează orașul!

Atașează CV-ul dumneavoastră!

Bifează această căsuță dacă vrei să continui!